Biuro Główne

ul. Katowicka 83c/105

61-131 Poznań, Polska

GPS - 52.3965959 16.9646692

Produkcja, Magazyn i Laboratorium

Golina, ul. Jarocińska 42

63-200 Jarocin

GPS - 51.8986233 17.4740063

Marek Rajchert

Kierownik Działu Żywienia Trzody Chlewnej

+48881500588

marek.rajchert@etos.net.pl

Monika Sajewicz

Specjalista ds. Żywienia Trzody Chlewnej

+48535573508

monika.sajewicz@etos.net.pl

Magdalena Wasylkowska

Koordynator ds. Współpracy z Fermami

+48603960916

magdalena.jastrzebska@etos.net.pl

Piotr Chełminiak

Kierownik Działu Żywienia Przeżuwaczy

+48881227733

piotr.chelminiak@etos.net.pl

Agata Łabaz

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48535521109

agata.labaz@etos.net.pl

Grzegorz Martyn

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48533383272

grzegorz.martyn@etos.net.pl

Iwona Hamulewicz

Specjalista ds. Żywienia Drobiu

+48533316432

iwona.hamulewicz@etos.net.pl

Magdalena Słomka

Specjalista ds. Żywienia Drobiu

+48533366233

magdalena.slomka@etos.net.pl

Jerzy Pastuszak

Dyrektor ds. Exportu

+48666818106

jerzy.pastuszak@etos.net.pl

Ewa Kulesza- Krieger

Kierownik Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48666818128

+48618870500

ewa.kulesza@etos.net.pl

Joanna Kamińska

Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48664445015

+48618870503

joanna.kaminska@etos.net.pl

Michał Napierała

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48666818108

+48618870505

michal.napierala@etos.net.pl

Grzegorz Marzec

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48530557023

grzegorz.marzec@etos.net.pl

Małgorzata Andrzejewska

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń

+48533963333

malgorzata.andrzejewska@etos.net.pl

Kinga Smarzyńska

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

+48535817655

kinga.smarzynska@etos.net.pl

Kacper Maciejewski

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

+48533316066

kacper.maciejewski@etos.net.pl

Szymon Zenker

Kierownik Magazynu

+48664720365

szymon.zenker@etos.net.pl

Przemysław Woźniak

Z-ca Kierownika Magazynu

+48531000877

przemyslaw.wozniak@etos.net.pl

Tomasz Wertelecki

Technolog ds. Receptur i Rozwoju Produktów

+48664445014

tomasz.wertelecki@etos.net.pl

Ewelina Drukarczyk

Zastępca Technologa ds. Receptur i Rozwoju Produktów

+48535567546

ewelina.drukarczyk@etos.net.pl

Jerzy Pastuszak

Koordynator ds. Informatyzacji Działów

+48 666818106

jerzy.pastuszak@etos.net.pl

Robert Kaczmarek

Kierownik Działu Utrzymania Infrastruktury

+48533316439

robert.kaczmarek@etos.net.pl

Katarzyna Golińska

Specjalista ds. Marketingu

+48535339885

katarzyna.golinska@etos.net.pl

Justyna Szymendera

Specjalista ds. Administracyjnych

+48536311326

justyna.szymendera@etos.net.pl

Patrycja Strzelecka

Specjalista ds. Jakości i Nadzoru Chemicznego, Doradca ds. ADR

+48881227123

patrycja.grygiel@etos.net.pl

Ewa Walczak

Specjalista ds. Jakości i Nadzoru Chemicznego

+48531147217

ewa.walczak@etos.net.pl

Michalina Adamiak-Mizerna

Kierownik Laboratorium

+48881227122

michalina.adamiak@etos.net.pl

Małgorzata Jędrzejczak

Specjalista ds. Analityki

+48531114333

malgorzata.jedrzejczak@etos.net.pl

Dorota Grzemska

Specjalista ds. Analityki

+48570156526

dorota.grzemska@etos.net.pl

Małgorzata Spychała

Specjalista ds. Analityki

+48570154084

malgorzata.spychala@etos.net.pl

Tomasz Wertelecki

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością

+48664445014

jakosc.gmp@etos.net.pl

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane
Adres e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail
Temat(*)
Nieprawidłowe dane
Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Biuro Główne

Produkcja, Magazyn i Laboratorium