Data dodania: 06 maj 2024

Zespół ds. Żywienia Trzody Chlewnej firmy ETOS wraz z klientkami, przy udziale partneró...

Data dodania: 26 kwiecień 2024

W dniach 17-19 kwietnia 2024 w urokliwym Lidzbarku  Warmińskim, w pięknym, przesią...

Data dodania: 27 marzec 2024

Radosnych Świąt Wielkanocnych!...

O nas

Cel

Wspólnie z partnerami stawiamy sobie cele do realizacji.

Rezultaty

Podsumowujemy rezultaty naszych działań, których ostateczną formą jest zadowolenie naszych partnerów.

Rozwiązania

Poszukujemy nowatorskich rozwiązań, skutecznych, bezpiecznych dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Wdrożenie

Wspólnie oceniamy efektywność działań i wybieramy najbardziej ekonomicznie.

Innowacyjność i bezpieczeństwo w żywieniu zwierząt

Atutem naszej firmy jest bogate doświadczenie na krajowym i zagranicznym rynku paszowym.

Firma ETOS istnieje na rynku produktów paszowych od 2003 roku. Jej założycielem i osobą zarządzającą jest właściciel Czesław Szymendera, a pracownicy tworzą kompetentny oraz otwarty na wyzwania zespół.

1 2 3

Jak pracujemy

Trzoda
Trzoda
Trzoda

Przygotowujemy kompleksowe programy żywienia stada podstawowego, prosiąt i tuczników. Mówi się o nas, że jesteśmy specjalistami w żywieniu płynnym. Kluczem do sukcesu jest dla nas wiedza, która pozwala naszym partnerom osiągać zamierzone cele.

Drób
Drób
Drób

Oferujemy najnowsze osiągnięcia naukowe i wieloletni warsztat doświadczeń w żywieniu drobiu, wszystkich gatunków i grup technologicznych, łącznie z uwzględnieniem wymagań żywieniowych w eko-produkcji drobiarskiej.
Ponieważ drobiarstwo to nasza pasja i profesja, doradzamy też w zakresie zasad zootechnicznego zarządzania produkcją na fermach.

Bydło
Bydło
Bydło

Osiągamy ambitne cele produkcyjne na fermach hodowlanych i produkcyjnych krów mlecznych oraz fermach bydła opasowego. Proponowane nowoczesne rozwiązania żywieniowe uwzględniają specyficzne warunki każdego z gospodarstw, m. in. dostępną bazę paszową, rasę zwierząt, warunki bytowe i organizację pracy. Dla nas każde stado jest wyjątkowe.

Pozostałe
Pozostałe
Pozostałe

Jako firma przykładamy uwagę także do żywienie zwierząt mniejszych. Wraz ze swoimi produktami dostarczamy nowatorskie rozwiązania żywieniowe dla hodowców takich zwierząt jak pszczoły, norki i króliki.

Mamy pełną świadomość, że przyszłość firmy ETOS zależy od umiejętnego zaspokajania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.