ETOS Czesław Szymendera Sp. z o.o. z siedzibą w Golinie

Golina, ul. Jarocińska 42

63-200 Jarocin, Polska

GPS - 51.89861 17.47619


NIP: 6172225952
REGON: 524910601
KRS: 0001022734


Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy w wysokości 500.000,00zł


Laboratorium

Golina, ul. Jarocińska 42

63-200 Jarocin

GPS - 51.8986233 17.4740063

Piotr Chełminiak

Dyrektor Działu Handlowego

+48 881 227 733

piotr.chelminiak@etos.net.pl

Marek Leja

Kierownik Działu ds. Kluczowych Klientów

+48 666 818 106

marek.leja@etos.net.pl

Paweł Czarniak

Manager ds. Kluczowych Klientów

+48 537 973 178

pawel.czarniak@etos.net.pl

Marek Rajchert

Kierownik Działu Żywienia Trzody Chlewnej

+48 881 500 588

marek.rajchert@etos.net.pl

Monika Sajewicz

Specjalista ds. Żywienia Trzody Chlewnej

+48 535 573 508

monika.sajewicz@etos.net.pl

Adam Komasa

Specjalista ds. Żywienia Trzody Chlewnej

+48 533 366 233

adam.komasa@etos.net.pl

Magdalena Wasylkowska

Koordynator ds. Współpracy z Fermami

+48 533 011 781

magdalena.wasylkowska@etos.net.pl

Agata Łabaz

Kierownik Działu Żywienia Przeżuwaczy

+48 535 521 109

agata.labaz@etos.net.pl

Grzegorz Martyn

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 533 383 272

grzegorz.martyn@etos.net.pl

Sandra Królikowska

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 537 972 276

sandra.krolikowska@etos.net.pl

Michał Lipka

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 530 437 887

michal.lipka@etos.net.pl

Karol Milanowski

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 533 316 432

karol.milanowski@etos.net.pl

Ewa Kulesza- Krieger

Kierownik Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48 666 818 128

+48 61 88 70 504

ewa.kulesza@etos.net.pl

Joanna Kamińska

Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48 664 445 015

+48 61 88 70 503

joanna.kaminska@etos.net.pl

Michał Napierała

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48 666 818 108

+48 61 88 70 505

michal.napierala@etos.net.pl

Małgorzata Andrzejewska

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń

+48 533 963 333

+48 61 88 70 500

malgorzata.andrzejewska@etos.net.pl

Dariusz Gabryelewicz

Pracownik Działu Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48 530 557 023

dariusz.gabryelewicz@etos.net.pl

Tomasz Wertelecki

Dyrektor Działu Innowacji, Cyfryzacji i Koordynacji Procesów

+48 664 445 014

tomasz.wertelecki@etos.net.pl

Szanowni Państwo, jednym z założeń strategii rozwoju naszej Firmy, jest ustawiczne dążenie do implementacji rozwiązań w obszarach działalności, które wyróżniają się innowacyjnością, aktualnością i dopasowaniem do dynamiki potrzeb rynku, konsumentów, ale zarazem są tzw. wizjonerstwem, które wkrótce stanie się teraźniejszością.

Zakres tych pojęć skupiony został w specyfice kompetencji komórki organizacyjnej jaką jest Dział Innowacji, Cyfryzacji i Koordynacji Procesów.

Chcemy, aby Dział ten pełnił rolę HUB’u scalającego informacje w zakresie potrzeb z możliwościami, teraźniejszość z przyszłością, kreatywność z technologią, naukę z praktyką. HUB, który pozwoli efektywnie łączyć wiele danych w jednym procesie, ukierunkowując je jednocześnie, zapewni nam i tym samym Państwu naszym partnerom rozwój i perspektywy na przyszłość.

Innowacyjność w żywieniu zwierząt oraz ich hodowli jest szerokim pojęciem o prostym przesłaniu: postępujmy tak, aby w warunkach zrównoważonego działania uzyskiwać wysokie efekty ekonomiczne z uwzględnieniem dobrostanu, zdrowotności i komfortu. Temu między innymi dedykujemy naszą otwartość we współpracy. Tym samym zapraszamy Państwa do kontaktu z Działem Innowacji, Cyfryzacji i Koordynacji Procesów w szerokim spektrum tematów, jeżeli szukają Państwo partnera w relacjach biznesowych i identycznej świadomości rozwoju jesteśmy otwarci do współpracy

Zakres tematyczny realizowany w Dziale:

  • Nowe surowce paszowe (materiały, dodatki, pozostałe)
  • Nowe półprodukty
  • Nowe technologie produkcji
  • Nowe wyroby gotowe
  • Nowe produkty dedykowane
  • Nowe marki własne Partnerów biznesowych
  • Rozwiązania z zakresu Cyfryzacji Danych, systemów operacyjnych, zarządzania gospodarką magazynową, platformy do kontaktów z klientami, platformy dla rozwiązań handlowych;
  • Nowe projekty wdrożeniowo-badawcze

Kacper Maciejewski

Kierownik Działu Zakupów i Logistyki

+48 533 316 066

kacper.maciejewski@etos.net.pl

Agata Poczta

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Justyna Walkiewicz

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

+48 570 154 084

justyna.walkiewicz@etos.net.pl

Szymon Zenker

Kierownik Magazynu

+48 664 720 365

szymon.zenker@etos.net.pl

Przemysław Woźniak

Z-ca Kierownika Magazynu

+48 531 000 877

przemyslaw.wozniak@etos.net.pl

technologia@etos.net.pl


Ewelina Kubiak

Główny Technolog ds. Recepturowania i Rozwoju Produktów

+48 535 567 546

ewelina.kubiak@etos.net.pl

Karolina Jagielska

Technolog ds. Produkcji i Zapewnienia Jakości

+48 531 147 217

karolina.jagielska@etos.net.pl

Robert Kaczmarek

Kierownik Działu Utrzymania Infrastruktury

+48 533 316 439

robert.kaczmarek@etos.net.pl

Katarzyna Golińska

Specjalista ds. Marketingu

+48 535 339 885

katarzyna.golinska@etos.net.pl

Anna Rucińska

Pracownik Działu Marketingu

+48 533 148 237

anna.rucinska@etos.net.pl

Justyna Szymendera

Specjalista ds. Administracji

+48 536 311 326

justyna.szymendera@etos.net.pl

Joanna Klimek

Kierownik Działu Nadzoru Chemicznego i Ochrony Środowiska

+48 537 973 092

joanna.klimek@etos.net.pl

Justyna Kotecka

Specjalista ds. Nadzoru Chemicznego i Ochrony Środowiska

+48 881 227 123

justyna.kotecka@etos.net.pl

Michalina Adamiak-Mizerna

Kierownik Laboratorium

+48 881 227 122

michalina.adamiak@etos.net.pl

Małgorzata Jędrzejczak

Specjalista ds. Analityki

+48 531 114 333

malgorzata.jedrzejczak@etos.net.pl

Dorota Grzemska

Specjalista ds. Analityki

+48 570 156 526

dorota.grzemska@etos.net.pl

Ewelina Kubiak

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością

+48 535 567 546

jakosc.gmp@etos.net.pl

Beata Fechner-Kowalska

Dyrektor Finansowy

+48 786 267 435

beata.fechner-kowalska@etos.net.pl

Monika Jankowiak

Asystent ds. Obsługi Biura

+48 533 351 656

monika.jankowiak@etos.net.pl

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane
Adres e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail
Temat(*)
Nieprawidłowe dane
Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane