Biuro Główne

ul. Katowicka 83c/105

61-131 Poznań, Polska

GPS - 52.3965959 16.9646692

Produkcja, Magazyn i Laboratorium

Golina, ul. Jarocińska 42

63-200 Jarocin

GPS - 51.8986233 17.4740063

Piotr Chełminiak

Dyrektor Działu Handlowego

+48 881 227 733

piotr.chelminiak@etos.net.pl

Paweł Bury-Burzymski

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego i Sprzedaży Produktów

+48 537 973 178

pawel.bury.burzymski@etos.net.pl

Marek Rajchert

Kierownik Działu Żywienia Trzody Chlewnej

+48 881 500 588

marek.rajchert@etos.net.pl

Monika Sajewicz

Specjalista ds. Żywienia Trzody Chlewnej

+48 535 573 508

monika.sajewicz@etos.net.pl

Adam Komasa

Specjalista ds. Żywienia Trzody Chlewnej

+48 533 366 233

adam.komasa@etos.net.pl

Magdalena Wasylkowska

Koordynator ds. Współpracy z Fermami

+48 533 011 781

magdalena.wasylkowska@etos.net.pl

Agata Łabaz

Kierownik Działu Żywienia Przeżuwaczy

+48 535 521 109

agata.labaz@etos.net.pl

Grzegorz Martyn

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 533 383 272

grzegorz.martyn@etos.net.pl

Sandra Królikowska

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 537 972 276

sandra.krolikowska@etos.net.pl

Michał Lipka

Specjalista ds. Żywienia Przeżuwaczy

+48 540 437 887

michal.lipka@etos.net.pl

Paweł Bury-Burzymski

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego i Sprzedaży Produktów

+48 537 973 178

pawel.bury.burzymski@etos.net.pl

Ewa Kulesza- Krieger

Kierownik Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48 666 818 128

+48 61 88 70 504

ewa.kulesza@etos.net.pl

Joanna Kamińska

Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta, Logistyki i Rozliczeń

+48 664 445 015

+48 61 88 70 503

joanna.kaminska@etos.net.pl

Michał Napierała

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48 666 818 108

+48 61 88 70 505

michal.napierala@etos.net.pl

Grzegorz Marzec

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Zakupów, Logistyki i Exportu

+48 530 557 023

grzegorz.marzec@etos.net.pl

Małgorzata Andrzejewska

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń

+48 533 963 333

+48 61 88 70 500

malgorzata.andrzejewska@etos.net.pl

Kacper Maciejewski

Kierownik Działu Zakupów i Logistyki

+48 533 316 066

kacper.maciejewski@etos.net.pl

Kinga Smarzyńska

Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

+48 535 817 655

kinga.smarzynska@etos.net.pl

Agata Hadryś

Pracownik Działu Zakupów i Logistyki

+48 533 728 822

agata.hadrys@etos.net.pl

Szymon Zenker

Kierownik Magazynu

+48 664 720 365

szymon.zenker@etos.net.pl

Przemysław Woźniak

Z-ca Kierownika Magazynu

+48 531 000 877

przemyslaw.wozniak@etos.net.pl

technologia@etos.net.pl


Ewelina Kubiak

Główny Technolog ds. Recepturowania i Rozwoju Produktów

+48 535 567 546

ewelina.kubiak@etos.net.pl

Robert Kaczmarek

Kierownik Działu Utrzymania Infrastruktury

+48 533 316 439

robert.kaczmarek@etos.net.pl

Katarzyna Golińska

Specjalista ds. Marketingu

+48 535 339 885

katarzyna.golinska@etos.net.pl

Justyna Szymendera

Specjalista ds. Administracji

+48 536 311 326

justyna.szymendera@etos.net.pl

nadzor.chemiczny@etos.net.pl


Patrycja Strzelecka

Kierownik Działu Nadzoru Chemicznego i Ochrony Środowiska, Specjalista ds. ADR

+48 881 227 123

patrycja.strzelecka@etos.net.pl

Joanna Klimek

Pracownik Działu Nadzoru Chemicznego i Ochrony Środowiska

+48 537 973 092

joanna.klimek@etos.net.pl

Michalina Adamiak-Mizerna

Kierownik Laboratorium

+48 881 227 122

michalina.adamiak@etos.net.pl

Małgorzata Jędrzejczak

Specjalista ds. Analityki

+48 531 114 333

malgorzata.jedrzejczak@etos.net.pl

Dorota Grzemska

Specjalista ds. Analityki

+48 570 156 526

dorota.grzemska@etos.net.pl

Małgorzata Spychała

Specjalista ds. Analityki

+48 570 154 084

malgorzata.spychala@etos.net.pl

Angelika Andrzejczak

Specjalista ds. Analityki

+48 533 351 656

angelika.andrzejczak@etos.net.pl

Ewa Walczak

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością

+48 531 147 217

jakosc.gmp@etos.net.pl

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko(*)
Nieprawidłowe dane
Adres e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail
Temat(*)
Nieprawidłowe dane
Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Biuro Główne

Produkcja, Magazyn i Laboratorium