Firma ETOS Czesław Szymendera, lider w branży dodatków paszowych dla zwierząt, z siedzibą w Poznaniu, działająca na rynku polskim i zagranicznym od 2003 roku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. Żywienia Drobiu

dla województw: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i pomorskie, mazowieckie i łódzkie, śląskie i dolnośląskie, lubuskie.

ZADANIA:

  • zapewnienie fachowego doradztwa z zakresu żywienia drobiu
  • zdobywanie nowych klientów (fermy, rolnicy indywidualni i dystrybutorzy, wytwórnie pasz)
  • realizacja sprzedaży produktów,
  • utrzymanie relacji z klientem, opieka serwisowa,
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych (targi, konferencje, wystawy zwierząt, itp.)
  • prowadzenie szkoleń dla podmiotów współpracujących,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zootechnika, rolnictwo, weterynaria),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku doradcy żywieniowego/przedstawiciela
  • znajomość zagadnień dot. żywienia drobiu
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji biznesowych,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji celów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i pracy w środowisku Microsoft Office, znajomość programu do optymalizacji żywienia drobiu będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność i zdolności organizacyjne
  • mile widziana znajomość języków obcych

OFERUJEMY:

  • samochód służbowy, laptop, inne wymagane narzędzia do pracy doradczej,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na Umowę o Pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, dostęp do fachowych materiałów,
  • konferencje organizowane dla naszych partnerów biznesowych,
  • możliwość samodoskonalenia się i pogłębiania swoich zainteresowań.
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ETOS Czesław Szymendera z siedzibą w Poznaniu przy ul. Katowickiej 83c/105, 61-131 Poznań. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wyślij zgłoszenie

Stanowisko(*)
Proszę wybrać stanowisko.
Imię i nazwisko(*)
Proszę wpisać swoję imię i nazwisko.
Adres e-mail(*)
Nieprawidłowy e-mail
Numer telefonu(*)
Proszę podać numer telefonu.
CV(*)
Proszę załączyć swoje CV
List motywacyjny(*)
Proszę załączyć swój list motywacyjny.
Opcjonalny tekst
Nieprawidłowe dane